برنامه Audition 2023

نسخه 23.5

تصویر های برنامه

در حال بارگذاری ...

توضیحات برنامه

Audition به شما امکان می دهد جلوه های صوتی را با بهترین ورک استیشن صوتی دیجیتال در صنعت ضبط، توسعه و ترکیب کنید. با پشتیبانی از چندین فایل صوتی، نمایش شکل امواج، و نمایش فرکانس طیفی، ضبط، ویرایش و پاکسازی محتوای صوتی آسان میشود.

  • با بالاترین کیفیت کار کنید – Adobe Audition از فایل‌هایی با عمق بیت تا 32 بیت و نرخ نمونه‌برداری بیش از 192 کیلوهرتز و ضبط بر روی هر رسانه (از جمله نوار مغناطیسی، CD، DVD یا دیسک‌های DVD-Audio) پشتیبانی می‌کند. تمام پردازش ها با وضوح 32 بیت برای نتایج بسیار حرفه ای انجام می شود.
  • بالاترین بازدهی – Adobe Audition تمام ابزارهایی را که برای کار سریع و کارآمد نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. یک رابط کاربر پسند به شما این امکان را می دهد که عملیات لازم را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. پنل های کاری انعطاف پذیر سفارشی سازی سریع فضای کاری را بر اساس ترجیحات شخصی شما ارائه می دهند.
  • از ابزارهای یکپارچه استفاده کنید – Adobe Audition یک راه حل کامل برای ویرایش و میکس فایل های صوتی ارائه می دهد. حالت های نمایش داخلی (چند آهنگ و اختصاصی برای ویرایش)، جلوه های ویژه لایو، پشتیبانی از لوپ و ابزارهای تحلیل، امکانات نامحدودی را در زمینه پردازش فایل های صوتی در اختیار شما قرار می دهد.
  • ایجاد موسیقی متن برای فیلم – ویرایش، میکس و افزودن جلوه ها به آهنگ های موسیقی با فرمت AVI، در حالی که دنباله ویدیو را تماشا می کنید.
  • پشتیبانی گسترده از فرمت های صوتی مختلف – کار با فایل های صوتی در همه فرمت های رایج (از جمله WAV، AIFF، MP3، mp3PRO و WMA).
  • رابط کاربری دوست داشتنی – با یک رابط کاربر پسند، می توانید بدون اتلاف وقت برای یادگیری، بلافاصله شروع به کار کنید.

آموزش نصب

۱- ابتدا فایل برنامه را دانلود کنید.
۲- طبق راهنمای مرحله به مرحله و شماره گذاری شده درون فایل dmg برنامه را نصب کنید.
۳- ابتدا AntiCC را اجرا کنید. (اگر قبلا این کار را کردید یا کریتیو کلود را نصب کردید میتوانید از این مرحله عبور کنید.)
۴- فایل installer را اجرا کنید و مراحل نصب را طی کنید.
۵- فایل پچ را اجرا کنید.
۶- برنامه آماده اجرا می‌باشد.

در حال بارگزاری ...