برنامه Photoshop 2022

نسخه 23.5.1

تصویر های برنامه

در حال بارگذاری ...

توضیحات برنامه

**برای اولین بار با نورال فیلتر فعال!!**

 

از ویرایش و ترکیب عکس گرفته تا نقاشی دیجیتال، انیمیشن و طراحی گرافیک، هر چیزی که می توانید تصور کنید، می توانید در فتوشاپ ایجاد کنید. ایده ها را در رایانه های رومیزی و آیپد زنده کنید. از فناوری هوش مصنوعی برای ویرایش سریع استفاده کنید. مهارت های جدید بیاموزید و کار خود را با جامعه به اشتراک بگذارید. با آخرین نسخه ما، انجام کارهای شگفت انگیز هرگز آسان تر نبوده است.

 

روتوش، جایگزینی، آهنگسازی و موارد دیگر

پرتره ها را روشن تر و حالات چهره را گویاتر کنید. آسمان در پس زمینه را می توان با یک کلیک جایگزین کرد. حذف اشیا، روتوش، تغییر رنگ. با ابزارهای ویرایش قدرتمند و ویژگی های جدید هوشمند برای ایجاد جلوه های عالی، می توانید گرافیک خود را به یک هنر واقعی تبدیل کنید.

 

یک ابزار طراحی گرافیکی همه در یک

پوستر، بسته بندی، بنر، وب سایت – طراحی گرافیکی با فتوشاپ شروع می شود. عکس ها، نمودارها و متن را در تصاویر کاملاً جدید ترکیب کنید. موارد را با یک کلیک انتخاب کنید. برای بهبود هر پروژه با رنگ و افکت بازی کنید.

 

هزاران براش شگفت انگیز

با انواع براش های سفارشی رنگ آمیزی کنید یا با بزرگترین مجموعه براش های فتوشاپ دنیا که در دسترس شماست، قلم های خود را بسازید.

 

در جست و جوی الهام پذیری

عکس ها، گرافیک ها، افکت ها و فیلترهای عصبی را با هم ترکیب کنید تا هر عکسی را به یک اثر هنری تبدیل کنید. با انتخاب های یک کلیک، پوشش خودکار، و تعداد تقریبا نامحدودی از لایه ها، می توانید به سرعت چیزهایی ایجاد کنید که دوربین شما نمی تواند!

آموزش نصب

۱- ابتدا فایل برنامه را دانلود کنید.
۲- طبق راهنمای مرحله به مرحله و شماره گذاری شده درون فایل dmg برنامه را نصب کنید.
۳- ابتدا AntiCC را اجرا کنید. (اگر قبلا این کار را کردید یا کریتیو کلود را نصب کردید میتوانید از این مرحله عبور کنید.)
۴- فایل installer را اجرا کنید و مراحل نصب را طی کنید.
۵- فایل پچ را اجرا کنید.
۶- برنامه آماده اجرا می‌باشد.

در حال بارگزاری ...