بازی BioShock™ 2 Remastered

نسخه 1.0

تصویر های برنامه

در حال بارگذاری ...

توضیحات برنامه

به جرئت می‌توان گفت که هیچ فرنچایزی در ژانر شوتر اول شخص نتوانسته به اندازه سری BioShock جاه طلب و متفاوت عمل کند. این بازی‌ها با ارائه داستان‌های پیچیده و فلسفی در قالب دنیایی خیالی با تکنولوژی‌های علمی تخیلی موفق شده‌اند تا بلافاصله پس از انتشار، توجه منتقدان و گیمرها را در سراسر دنیا به سوی خود جلب کنند. بازی اول سری دستاوردهای فراوانی کسب کرد که راه را برای چندین دنباله مختلف باز کرد. اولین دنباله رسمی BioShock 2 نام داشته که به اندازه بازی اول تحسین نشد، ولی با مرور زمان توانست جایگاهی ویژه در قلب گیمرها کسب کرده و امروزه نیز به عنوان یک کلاسیک شناخته می‌شود.

بازی BioShock 2 روایتی کاملاً متفاوت ولی تا حدودی آشنا نسبت به بازی اول دارد. این عنوان شما را در نقش یکی از شناخته شده‌ترین کاراکترهای تاریخ صنعت گیم یعنی بیگ ددی قرار می‌دهد. شما در قالب این بیگ ددی وظایف تکرار شونده‌ای دریافت می‌کنید که باید به آن‌ها رسیدگی کنید. با این حال پس از وقوع اتفاقاتی عجیب، کنترل کامل این شخصیت را به دست گرفته و باید سر از رازهای پیچیده دنیای بازی در بیاورید. BioShock 2 نه تنها پیچش جالبی در زمینه داستانی ایجاد کرده و بسیار خاص‌تر از دیگر بازی‌های سری عمل می‌کند، بلکه داستانی زیبا و عاطفی را تعریف کرده که تا مدت‌ها فراموشش نخواهید کرد.

تمام نسخه‌های سری BioShock به دلیل اهمیت زیادشان در صنعت گیم، باری دیگر برای کنسول‌های نسل جدید در قالب یک مجموعه بازسازی شده منتشر شدند. بازی BioShock 2 نیز تحت عنوان BioShock 2 Remastered در این مجموعه حضور دارد و بسته الحاقی بی نظیرش نیز در بخش منوی اصلی قابل تجربه است. پس اگر از گیم پلی و داستان نسخه اول این سری لذت برده‌اید، بازی BioShock 2 Remastered نیز می‌تواند همان جذابیت بازی اول را به شکلی متفاوت به شما ارائه کند. علاوه بر داستان زیبای بازی اصلی، بسته الحاقی Minerva’s Den که تجربه‌ای تازه است را هم فراموش نکنید.

بازی BioShock 2 Remastered نسخه‌ای ارتقا یافته از دومین قسمت سری معروف BioShock است. این بازی باری دیگر شما را در شهر دریایی افسانه‌ای قرار داده و باید در نقش یک بیگ ددی، به مبارزه با دشمنان و یافتن رازهای تاریک این شهر بپردازید. علاقه‌مندان به نسخه اول، نباید تحت هیچ شرایطی این بازی فوق‌العاده را از دست بدهند.

آموزش نصب

۱- ابتدا از باکس دانلود برنامه را دانلود کنید.

۲- پس از دانلود با دبل کلیک فایل dmg را باز کنید.

۳- فایل برنامه را با درگ دراپ به پوشه‌ی اپلیکیشن انتقال دهید.

۴- فایل dmg را از طریق منوی راست کلیک eject کنید.

در حال بارگزاری ...