بازی Football Manager 2023

نسخه 23.5

تصویر های برنامه

در حال بارگذاری ...

توضیحات برنامه

در این نسخه که انحصاری مک ورس می‌باشد مشکل اسامی فیک فیکس شده است.

 

Football Manager 2023 دارای گیم پلی ای مشابه با سایر آثار سری Football Manager است. گیم پلی بازی شامل پذیرفتن مسئولیت یک تیم فوتبال حرفه‌ای به عنوان مدیر تیم است. گیمرها می‌توانند با بازیکنان فوتبال تازه کار قرارداد ببندند، امور مالی باشگاه را مدیریت کنند و با بازیکنان صحبت‌های تیمی انجام دهند. Football Manager 2023 شبیه ساز مدیریت در دنیای واقعی است که بازیکن بر اساس عوامل مختلف توسط هوش مصنوعی صاحبان و هیئت مدیره باشگاه قضاوت می‌شود.

Football Manager 2023 دارای یک ماژول نقل و انتقالات واقع‌گرایانه است که در آن باشگاه‌ها و مدیران حریف رویکرد واقعی‌تری را هنگام ارائه یا پاسخ به پیشنهادات نقل و انتقالات اتخاذ می‌کنند. تعامل بین بازیکنان، مدیران، رقبای آنها و رسانه‌ها در این بازی جدید بهبود یافته است. مذاکرات قرارداد در این بازی واقع‌بینانه‌تر است، زیرا مدیران و هیئت مدیره اکنون می‌توانند مطالبات خود را مطرح کنند و دیدگاه‌های خود را برای باشگاه در مصاحبه‌های اولیه کاری و بحث تمدید قرارداد بیان کنند.

بازی Football Manager 2023 گیمرها را به یک فوتبال‌دوست بهتر و آگاه‌تر تبدیل می‌کند. تنوع بسیار زیادی بازیکنان برای انتخاب، ورزشگاه‌هایی که در آن رقابت می‌کنند، آمار و ارقام دقیق برای افراد علاقه‌مند و بسیاری موارد دیگر از این بازی یک شاهکار را ساخته است. دنیای وسیعی در خارج از لیگ برتر وجود دارد، پر از استعدادهایی که برای انتخاب آماده هستند. پس هر چه سریع‌تر دست به کار شده و با دانلود بازی Football Manager 2023، تبدیل به نابغه مدیریت فوتبال بعدی شوید.

بازی Football Manager 2023 عنوانی در سبک مدیریت و هدایت تیم‌های فوتبالی است. این سری بازی از محبوب‌ترین برندها در میان بازی‌های شبیه ساز و ورزشی است. اگر طرف‌دار بازی با متن‌ها و آمار و ارقام پیچیده مجازی و تلاش برای بردن باشگاه فوتبال کوچک شهر خود به لیگ قهرمانان هستید، هیچ چیز بهتر از این بازی درون بازار وجود ندارد.

آموزش نصب

۱- ابتدا از باکس دانلود برنامه را دانلود کنید.

۲- پس از دانلود با دبل کلیک فایل dmg را باز کنید.

۳- فایل برنامه را با درگ دراپ به پوشه‌ی اپلیکیشن انتقال دهید.

۴- فایل dmg را از طریق منوی راست کلیک eject کنید.

در حال بارگزاری ...