بازی Deus Ex: Mankind Divided

نسخه 1.1.2

تصویر های برنامه

در حال بارگذاری ...

توضیحات برنامه

داستان بازی ادامه‌ی نسخه‌ی قبل است و ما شاهد بسیاری از شخصیت‌های نسخه‌ی قبل در بازی Deus Ex Mankind Divided هستیم. البته در شروع، بازی وقایع نسخه‌ی اول را برای شما بازگو می‌کند و برای امتحان کردن این نسخه حتماً لازم نیست نسخه‌ی قبلی را به اتمام رسانده باشید. دو سال از وقایع نسخه‌ی اول گذشته است Adam Jensen عضو گروهی ضد تروریستی شده و همانند قبل وظیفه دارد به مقابله با گروه‌های تروریستی و آگومنت شده برود.

داستان این نسخه از بازی دارای حفره‌ها و پیچیدگی‌های بسیار زیادی است. تعداد گروه‌ها در بازی بسیار زیاد است و در اکثر مواقع شما را گیج می‌کند، به خاطر سپردن آن‌ها کمی سخت است. بازی دارای مأموریت‌های اصلی و فرعی بسیاری است در مأموریت‌های فرعی شما می‌توانید به افراد و شخصیت‌های بسیاری کمک کرده و در آخر جایزه‌ی خوبی دریافت کنید، این مأموریت‌ها لذت‌بخش بوده و ارزش انجام دادن را دارند. همچنین این مأموریت‌ها فقط یک‌بار در مقابل شما قرار می‌گیرد و اگر آن‌ها را رد کنید، شما دیگر قادر به انجام دادن آن‌ها نخواهید بود.

مأموریت‌های اصلی بسیار خوب کارشده و از نظر داستانی شما را درگیر می‌کنند اما تنها مشکل این قسمت کوتاه بودن بازی از نظر گیمر ها است و باس فایت ها نسبت به قبل بسیار کم هستند. شما برای اتمام بخش داستانی به‌صورت میانگین به 15 ساعت زمان احتیاج خواهید داشت که کمتر از زمان گیم پلی نسخه‌ی قبل است. همچنین انتظار گیمر های از بازی بسیار زیاد بود اما ظاهراً محتویات انتظارات را برآورده نکرده است. در کل بازی از نظر داستانی حفره‌های زیادی دارد و کمی پیچیده است، مأموریت‌های اصلی و فرعی نیز بسیار سرگرم‌کننده می‌باشند.

چیزی که Deus Ex Mankind Divided در آن بسیار خوب عمل کرده، گیم پلی بازی است. شما برای اتمام مأموریت‌ها راه‌های بسیار زیادی پیش رو دارید. مثلاً می‌توانید از کانال‌های تسویه هوا و مخفی‌کاری استفاده کرده یا به صورت آشکار واردشده و دشمنان را به رگبار ببندید یا اینکه با داشتن سطح موردنیاز ربات ها را هک کرده و به ضد دشمنان خود دربیاورید تا از دشمنان از دروان متلاشی شوند، پس حداقل 3 راه برای به اتمام رساندن هر یک از مراحل دارید. تعداد سلاح‌های بازی بسیار قابل‌قبول است و سلاح‌ها قابل شخصی‌سازی هستند. سیستم شخصی‌سازی سلاح‌ها در این نسخه بسیار پیشرفته‌تر است و شبیه به بازی‌های نام‌آشنای Crysis طراحی‌شده است.

آگومنت ها و قابلیت‌های Adam Jensen نیز همانند نسخه قبل قابلیت شخصی‌سازی شدن و ارتقا دارند. این ارتقاها فراوان هستند و تأثیر بسیار زیادی درروند بازی شما ایجاد می‌کنند. برای مثال شما می‌توانید با ارتقای بازوهای آدام قابلیت بلند کردن اجسام سنگین را آزادکرده و در مأموریت‌ها برای باز کردن راه‌های جدید از آن استفاده کنید یا اینکه قابلیت هک خود را ارتقا داده و دستگاه‌های با امنیت بالا را هک کنید، تمامی این قابلیت‌ها در روند بازی تغییرات بسیاری ایجاد می‌کند و کارآمد هستند. برای ارتقای هر یک از قابلیت‌ها شما به یک Praxis Kit احتیاج خواهید داشت، این کیت ها در مکان‌های مختلف بازی پیدا می‌شوند و با کسب تجربه و Experience نیز قادر به دریافت این کیت ها هستید، همچنین می‌توانید این کیت ها را با پول واقعی بخرید! بله درسته با پول واقعی، اما این کار اصلاً به‌صرفه نیست و کمی هم مانند استفاده از کد تقلب می‌ماند اما با تفاوت اینکه برای استفاده از آن‌ها باید پول واقعی بپردازید ، این موضوع نشان‌دهنده سیاست‌های اشتباه شرکت Square Enix است که موردانتقاد بسیاری از گیمر ها نیز قرار گرفته است.

آموزش نصب

۱- ابتدا از باکس دانلود برنامه را دانلود کنید.

۲- پس از دانلود با دبل کلیک فایل dmg را باز کنید.

۳- فایل برنامه را با درگ دراپ به پوشه‌ی اپلیکیشن انتقال دهید.

۴- فایل dmg را از طریق منوی راست کلیک eject کنید.

در حال بارگزاری ...