بازی The Sims 4: Deluxe Edition

نسخه 1.89.214.1030

تصویر های برنامه

در حال بارگذاری ...

توضیحات برنامه

بازی The Sims 4 سری چهارم از مجموعه ی The Sims که توسط کمپانی بازی سازی Maxis می باشد. پس از ساخت این عنوان، استودیوی معتبر و خوش نام Electronic Arts وارد صحنه شده و بازی را به انتشار رسانده است. گیم پلی بازی به نوعی شبیه سازی و آموزشی است و با همین ژانر توانسته نظر طرفداران زیادی را به خود جلب کند.

گیم پلی و داستان و هر آنچه که راجع به بازی می دانیم!

شاید بتوان گفت که بازی سیمز ۴، تنها بازی است که از آن اتنظار می رود تا زندگی روزمره ی انسانی را به طور حرفه ای و بهترین نحو شبیه سازی کند و به شما اجازه زندگی در دنیای مجازی را به طوری که هیچ وقت آن را بدین صورت تجربه نکرده اید، بدهد! در چهارمین نسخه از این بازی فوق العاده موفق، شما به کنترل و مدیریت سیمز با چهره ها، شخصیت ها، رفتارها و احساسات جدید و منحصر به فرد خواهید پرداخت. سطوح جدیدی از بازی را تجربه کنید و با استفاده از قابلیت طراحی خانه با استفاده از گزینه های از پیش تعیین شده در بازی، طراحی زیبایی برای شخصیت خود داشته باشید. از گالری خود برای انتخاب، اشتراک گذاری و دانلود اجزاء جدید بدون ترک بازی استفاده کنید. قلب، فکر و بدن شخصیت های مجازی خود را بدست بگیرید و گیم پلی خود را با همسایگان خود طعمی تازه ببخشید، به طوری که تا به حال تجربه نکرده اید!

تجربه ی گیم پلی جذاب شبیه سازی در این عنوان شگفت انگیز!

در ابتدا شما باید خانواده ی مورد نظر خود را با ویژگی های توسعه داده شده، طراحی نمایید و سپس برای آنان خانه ای بسازید. بعد از این کار، نوبت به فراهم کردن شغل می شود که برای بدست آوردن در آمد بسیار مهم می باشد. همچنین می توانید آن ها را به مکان های دیگر شهر ببرید تا از کل شهر دیدن کنند.

آموزش نصب

۱- ابتدا از باکس دانلود برنامه را دانلود کنید.

۲- پس از دانلود با دبل کلیک فایل dmg را باز کنید.

۳- فایل برنامه را با درگ دراپ به پوشه‌ی اپلیکیشن انتقال دهید.

۴- فایل dmg را از طریق منوی راست کلیک eject کنید.

در حال بارگزاری ...