بازی NBA 2K22 Arcade Edition

نسخه 1.6.0

تصویر های برنامه

در حال بارگذاری ...

توضیحات برنامه

بازی‌های ورزشی طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند. تقریباً بیشتر رشته‌های ورزشی محبوب، عنوانی را در صنعت بازی‌های ویدیویی به خود اختصاص می‌دهند تا علاقه‌مندان هم با دیدن مسابقات در دنیای واقعی از آن ورزش لذت ببرند و هم بتوانند در قالب یک بازی ویدیویی، خودشان آن را تجربه کنند. همان‌طور که عنوان‌های FIFA و PES پیشگامان ورزش فوتبال هستند، سری NBA 2K همین نقش را برای ورزش محبوب بسکتبال بازی می‌کند. به‌تازگی استودیو Visual Concept شماره جدید بازی را با نام NBA 2K22 منتشر کرده که به‌روزترین و مدرن‌ترین نسخه بازی محسوب می‌شود.

شما در این بازی دنیای کامل ورزش جذاب و مهیج بسکتبال را تجربه خواهید کرد. تمامی لیگ‌های مهم سرتاسر دنیا که مهم‌ترینش لیگ NBA آمریکا است، در این بازی حضور داشته و تیم‌های لیسانس شده با بازیکنان واقعی را در بازی تجربه خواهید کرد. این عنوان بهترین شبیه‌ساز بسکتبالی است که می‌توانید در بازار پیدا کنید و همه‌چیز در آن با جزییات و دقت فراوانی طراحی‌شده است.

جدای از گرافیک زیبا و واقع‌گرایانه بازی که کاملاً درخور و مناسب نسل جدید سخت‌افزارها است، انیمیشن‌ها و حرکات بازیکنان نیز با استفاده از تکنیک‌هایی حرفه‌ای پیاده‌سازی شده‌اند و کاملاً احساس کنترل یک انسان واقعی را در طول مسابقات به شما دست می‌دهد. همچنین کنترل‌های بازی بهینه‌سازی شده تا بتوانید راحت‌تر و روان‌تر فنون بسکتبال را اجرا کرده و لحظات زیبایی را خلق کنید. یادگیری گیم پلی نیز چندان زمان‌بر نیست و همه‌چیز را در تعداد کمی مسابقه یاد خواهید گرفت.

حالت‌های مختلفی برای تجربه بازی وجود دارد. بخش MyTeam به شما اجازه می‌دهد تا تیم رؤیایی خودتان را از صفر ساخته و بازیکنان مختلفی را برایش استخدام کنید تا به‌تدریج مسیر پیشرفت و قهرمانی را طی کند. قسمت MyCareer اما شما را در قالب یک بازیکن تازه‌کار وارد لیگ حرفه‌ای بسکتبال می‌کند تا به رؤیاهای خود جامه حقیقت بپوشانید. حتی اگر به مدیریت و برنامه‌ریزی تیم‌ها علاقه دارید، بخش MyGM و MyLeague نیز وجود داشته تا این تجربه را به‌صورت کامل در اختیار شما قرار دهد.

آموزش نصب

۱- ابتدا از باکس دانلود برنامه را دانلود کنید.

۲- پس از دانلود با دبل کلیک فایل dmg را باز کنید.

۳- فایل برنامه را با درگ دراپ به پوشه‌ی اپلیکیشن انتقال دهید.

۴- فایل dmg را از طریق منوی راست کلیک eject کنید.

در حال بارگزاری ...